Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Сервіс лабораторного обладнання

Фото ремонт лабораторного приладу | ФОП Ключкін А.І."
Обслуговування лабораторного обладнання важлива справа. Обладнання може виходити з ладу, з часом деталі ламаються чи псуються і тому, важливо мати контакти спеціаліста який допоможе відремонтувати його. Настройка лабораторного обладнання – це цілий спектр послуг, який клієнт отримує купуючи той чи інший прилад. Компанія-виробник має гарантувати дану послугу у післяпродажному обслуговуванні. Дуже зручно, що компанії, які виробляють та продають лабораторне оснащення забезпечують також ремонт, заміну запчастин та надають інші послуги. Відремонтувати лабораторне обладнання не завжди дешево, але для даного типу лабораторних приладів важлива точність та якість. ФОП Ключкін А.І. надає послуги з ремонту та повірки лабораторних приладів.

Які послуги надаємо ми – обслуговування лабораторного обладнання?

Наша компанія має великий асортимент лабораторного обладнання для продажу. Ми забезпечуємо якісним оснащенням сотні компаній України та надаємо гарантію якості. Сервісне обслуговування це частина нашої роботи, висококваліфіковані спеціалісти нашої компанії виконують будь-які задачі швидко та якісно. Сушильні шафи широко використовуються в лабораторіях різних галузей промисловості:
  • ремонт і модернізація сушильних шаф – сервісне обслуговування шафи та її ремонт можуть проводити лише спеціалісти, які пройшли спеціальну підготовку. Ціна ремонту сушильної шафи у нашій компанії є середньою на ринку, а якість виконаних робіт на найвищому рівні.
В зернових лабораторіях сита використовуються постійно:
  • лабораторне сито — це плоска, робоча поверхня з отворами, які мають певну форму та розмір. Важливо перевірити сито перед використанням, адже точність результатів залежить від цілого ряду пророблених маніпуляцій. Перевірка сит нескладний процес, але краще довіряти спеціалістам своєї справи. У нас можна замовити ремонт сит.
Ще один вид лабораторного оснащення – лабораторні млини:
  • млини – ремонт та сервісне обслуговування яких є справою середньої важкості активно використовують в зернових лабораторіях для розмолу зерна, кукурудзи та гороху з метою визначення їх якості.
Прилад для визначення числа падіння ПЧП:
  • ремонт та сервісне обслуговування даного лабораторного приладу допоможе зекономити витрати на купівлю нового. Правильне використання гарантує довготривалий період експлуатації оснащення.
Для уточнення детальної інформації про види робіт та послуг, які надає наша компанія, звертайтеся за номерами вказаними на сайті. Ми маємо широкий вибір лабораторного обладнання по доступних цінах. Стежте за нами на Facebook!

Отримайте безкоштовну консультацію