Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/kluchkin-ai.com/wp-content/plugins/schema/includes/integrations/amp.php on line 29
Зображення пророщеної пшениці | ФОП Ключкін
Categories: Новини

Чи потрібні пророщувачі зерна?

Якість зерна – це найважливіший показник і визначають його саме використовуючи лабораторне обладнання. На кожному елеваторі є своя лабораторія, яка оснащена найкращими приладами для проведення аналізів. Саме завдяки таким лабораторним дослідженням агрофірми мають змогу вдосконалювати якість, збільшувати урожайність та примножувати свій прибуток. Якісне зернове обладнання гарантує точність результатів, за якими визначають якість і призначення зернових культур. Кожна зернова лабораторія має бути оснащена зерноочисним устаткуванням, яке не тільки допоможе прибрати сміття та домішки з урожаю, а  і підніме його цінність. Зерно відбирають та потім використовують лабораторне обладнання для проведення великої кількості досліджень:
  • для розрахунку натури
  • для визначення вологості
  • для визначення показника падіння
  • для визначення клейковини
  • для визначення схожості насіння

Схожість насіння – важливий показник в лабораторних дослідженнях

Лабораторна та польова схожість насіння – це важливі показники, які отримують різними способами. Лабораторна – в лабораторії з використання обладнання для зернової лабораторії, а польова – в польових умовах. Показник цих досіджень завжди різняться, польова схожість завжди нижча ніж лабораторна. Якщо з зібраного врожаю, 5-7% не зійде при наступній посівній кампанії, то підприємтсво зазнає втрат, і фінансових і промислових. Схожість насіння – це кількість нормально пророслого насіння в пробі, взятої для аналізу, виражене у відсотках. Схожість насіння визначають пророщуванням його при оптимальних умовах, встановлених стандартом для кожної культури. Одночасно зі схожістю визначають енергію проростання. Під енергією проростання, що характеризує дружність проростання насіння, розуміють кількість нормально пророслого насіння за певний термін, встановлений для кожної культури, виражений в відсотках. Для визначення даного показника використовують наступне зернове обладнання – пророщувач зерна. Процес пророщення зерна відбувається в растільнях – чашках Петрі, поміщених у термостат, або в спеціальному апараті для пророщування насіння на світлі при дотриманні умов, встановлених стандартом для окремих культур. Види пророщувачів для зерна налічують щонайменше 5 апаратів, це і електричні і глиняні і пластикові прибори. Для пророщування насіння в якості підстилки (ложа) застосовують кварцовий пісок або фільтрувальний папір. Кварцовий пісок попередньо промивають, видаляють частинки глини, прожарюють і просівають через сито з отворами 1 мм. При повторному використанні піску його необхідно знову ретельно промити, просіяти і прожарити. ФОП Ключкін А.І. також мають в наявності пророщувач зерна високої якості. Вам потрібно купити пророщувач зерна? Телефонуйте за номерами вказаними на сайті.
selector.space

Recent Posts

Визначення якості зерна та зернових продуктів

Якість зерна, що надходить на переробні підприємства, хлібоприймальні та склади, визначається за допомогою аналізу різноманітних…

5 місяців ago

Післязбиральне очищення зерна

Зерно та зернові культури є важливою складовою агрополітики нашої Держави. Фермерам доводиться докладати максимум зусиль…

5 місяців ago

Тренди у лабораторному обладнанні

Наукова лабораторія може бути більш ефективною, якщо вона оснащена якісним обладнанням, яке сприяє швидким та…

7 місяців ago

Автоматизація лабораторних процесів

Автоматизація лабораторних процесів — це інтеграція (залучення) сучасних технологій у лабораторію для створення нових і…

7 місяців ago

Тенденції у лабораторній галузі

Лабораторна галузь постійно розвивається, і з кожним роком з'являються нові тенденції, технології та методи, які…

8 місяців ago

Вибір обладнання: ідеальне лабораторне оснащення для лабораторії

В розвитку лабораторних досліджень важливу роль відіграє вибір обладнання. Ідеальне лабораторне обладнання має вирішальне значення…

9 місяців ago

This website uses cookies.