Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Обладнання для зернових лабораторій

Фото пробовідбірника | ФОП Ключкін А.І.
Лабораторне обладнання має якісно вирішувати поставлену перед ним задачу, тобто гарантувати чіткі результати. Усе зерно, не залежно від цілей його перероблення чи подальшої експлуатації має бути перевіреним. Показник якості зерна вимірюється кількістю декількох показників, кожен з яких має свою одиницю. Для визначення параметрів та показників використовують вимірювальні прилади та апарати.

Що входить до складу лабораторного оснащення?

Сучасна зернова лабораторія оснащена всією необхідною сукупністю вимірювальних пристроїв для визначення різних параметрів. Ваги та вологоміри, пристрої для аналізу клейковини, відмивання та віджиму, діафаноскопи та мілітесламетри, білизномери та млина, преси, роздільники, сушильні шафи та інші агрегати.

Млин зерновий лабораторний ЛЗМК-1

Млини зернові — це пристрої, що застосовуються для подрібнення зразків зерна з метою подальшого аналізу. Млин даного типу розмелює зерно, кукурудзу та горох з метою визначення якості. Використання лабораторного млина рекомендується підприємствам, які займаються прийманням або зберіганням продукції, організаціям, які виробляють комбікорми, підприємствам з перероблення зерна та іншим. ЛЗМК подрібнює продукцію за допомогою ножа, виготовленого із високоміцної сталі. Купити ЛЗМК-1 млин — це правильне рішення для вашого підприємства. Адже він гарантує точність лабораторних результатів.

Сушильні шафи для лабораторій

Лабораторна шафа для сушки – це економічна електропіч, яка призначена для сушки, прожарювання і стерилізації значного переліку матеріалів при t до 600 ºC, а також для здійснення аналітичних робіт. Повітряний вентилятор, який розташовується в сушильній шафі сеш 3м, забезпечує рівномірне розповсюдження температури по камері. Призначення шафи сушильної СЕШ:
  • висушування лабораторного посуду після миття;
  • термообробка твердих матеріалів (зерна, напівфабрикатів та ін.) для визначення їх вологості;
  • термічна обробка вологої продукції в порошкоподібній формі.
Багатофункціональність і практичність сушильних шаф, можливість виконання з їх допомогою значної низки операцій пояснює популярність їх застосування в зернових лабораторіях. Ми рекомендуємо купити сушильну шафу сеш 3мк у нас, виробника якісного лабораторного обладнання. Ми гарантуємо якість та надійність нашого обладнання, також надаємо послуги з ремонту та технічного обслуговування купленого обладнання. Для детальної інформації звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті

Отримайте безкоштовну консультацію