Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Дослідження грунту

проведення аналізу грунту | ФОП Ключкін А.І.
Для раціонального використання природних ресурсів їх потрібно досліджувати. Для отримання точних даних про склад та властивість грунту важливо правильно взяти пробу грунту в полі. Хороший грунт — це запорука гарного урожаю. Відбір проб грунту для лабораторних досліджень відбувається прямо в полі та допомагає відслідкувати динаміку родючості грунту та його властивості. Родючість ґрунту дуже чутлива до негативного техногенного впливу від діяльності суб’єктів господарювання.

Які прилади використовують для відбору проб грунту?

Аналіз ґрунтів використовується для визначення складу поживних речовин та рівня кислотності. Володіючи цією інформацією, ви маєте можливість встановити точну кількість та тип добрив, що необхідно внести для покращення ґрунту. Грунтова проба — це певна кількість грунтового матеріалу, яий відбирається для проведення лабораторного дослідження, тому важливо купити обладнання для дослідження грунту, яке буде відповідати стандартам якості та гарантувати точні результати. Проведення аналізу відбувається в три кроки. Перший етап – відбір проб грунту за допомогою пробовідбірника для грунту. Бур для відбору проб грунту використовується для визначення рівня вологи у ґрунті, дослідження ступеня водопроникності та повітропроникності ґрунту, дослідження щільності та пористості ґрунту, визначення рівня насиченості ґрунту киснем. В даному випадку рекомендується використовувати перевірене лабораторне обладнання. Замовити та купити пробовідбірники можна на нашому сайті. Ключкін А.І. гарантує дотримання всіх стандартів якості при виготовленні власного лабораторного обладнання. Другий етап — пробопідготовка, тобто грунт просушується та з нього видаляється зайве: міття, орінці, глина і тд. Третій етап — проведення самого аналізу в лабораторії з необхідним обладнанням.

Яка користь від аналізу?

  • Збільшення врожайності.
  • Врожай високої якості — адже перевіривши грунт в полі можна визначити, яку культуру краще посадити там.
  • Економія — знаючи чого не вистачає грунту, ви зможете зекономити на добривах.
Ціна обладнання для дослідження грунту може бути різною. Ми пропонуємо вам купити пробовідбірник для грунту на нашому сайті. Замовляючи у нас ви отримуєте:
  • надійне обладнання та гарантію якості;
  • швидке виконання замовлення;
  • оплату та доставку в зручний спосіб;
  • професійну консультацію на всіх етапах співпраці.

Отримайте безкоштовну консультацію