Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Дослідження грунту

проведення аналізу грунту | ФОП Ключкін А.І.
Для раціонального використання природних ресурсів їх потрібно досліджувати. Для отримання точних даних про склад та властивість ґрунту важливо правильно взяти пробу ґрунту в полі. Хороший ґрунт — це запорука гарного урожаю. Відбір проб ґрунту для лабораторних досліджень відбувається прямо в полі та допомагає простежити динаміку родючості ґрунту та його властивості. Родючість ґрунту дуже чутлива до негативного техногенного впливу від діяльності суб’єктів господарювання.

Які прилади використовують для відбору проб ґрунту?

Аналіз ґрунтів використовується для визначення складу поживних речовин та рівня кислотності. Володіючи цією інформацією, ви маєте можливість встановити точну кількість та тип добрив, що необхідно внести для покращення ґрунту. Ґрунтова проба — це певна кількість ґрунтового матеріалу, який відбирається для проведення лабораторного дослідження, тому важливо купити обладнання для дослідження ґрунту, яке буде відповідати стандартам якості та гарантувати точні результати. Проведення аналізу відбувається в три кроки. Перший етап – відбір проб ґрунту за допомогою пробовідбірника для ґрунту. Бур для відбору проб ґрунту використовується для визначення рівня вологи у ґрунті, дослідження ступеня водопроникності та повітропроникності ґрунту, дослідження щільності та пористості ґрунту, визначення рівня насиченості ґрунту киснем. В такому випадку рекомендується використовувати перевірене лабораторне обладнання. Замовити та купити пробовідбірники можна на нашому сайті. Ключкін А.І. гарантує дотримання всіх стандартів якості при виготовленні власного лабораторного обладнання. Другий етап — пробо підготовка, тобто ґрунт просушується та з нього видаляється зайве: сміття, орінці, глина і т.д.. Третій етап — проведення самого аналізу в лабораторії з необхідним обладнанням.

Яка користь від аналізу?

  • Збільшення врожайності.
  • Врожай високої якості — адже перевіривши ґрунт в полі можна визначити, яку культуру краще посадити там.
  • Економія — знаючи чого не вистачає ґрунту, ви зможете зекономити на добривах.
Ціна обладнання для дослідження ґрунту може бути різною. Ми пропонуємо вам купити пробовідбірник для ґрунту на нашому сайті. Замовляючи у нас ви отримуєте:
  • надійне обладнання та гарантію якості;
  • швидке виконання замовлення;
  • оплату та доставку в зручний спосіб;
  • професійну консультацію на всіх етапах співпраці.

Отримайте безкоштовну консультацію