Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Для чого потрібен пробовідбірник?

Фото проби землі після відбору буром

Рівень забрудненості ґрунту росте кожного року. В ґрунті осідають викиди промислових підприємств і накопичення радіонуклідів, а також патогенні мікроорганізми через надмірне внесення мінеральних добрив. Саме тому відбір проб ґрунту актуальний зараз як ніколи. Він потрібний для моніторингу рівня забрудненості. Для того, щоб провести даний аналіз потрібне лабораторне обладнання, яке буде давати точні результати та слугуватиме якісним лабораторним помічником на підприємстві. Наша компанія пропонує цілий ряд лабораторного обладнання та додаткових послуг для своїх клієнтів. У нас ви можете купити лабораторне обладнання за конкурентною ціною на ринку, зокрема пробовідбірник для відбору проб ґрунту.

Перед аналізом пробу потрібно відібрати правильно, адже якщо сам процес буде порушено, то результат не буде точним та надійним. У агрохімічній сфері пробовідбір ґрунту регламентується нормативним документом ДСТУ. Даному стандарту слідують і фермери й власники приватних лабораторій, а також великі агрофірми.

Види пробовідбірників

Бур для відбору проб ґрунту – це важливий інструмент, який адаптований під різні види ґрунту та який допомагає в проведенні якісного аналізу. Взагалі, аналіз ґрунту проводиться для визначення рівня pH, рівня пестицидів та хлоридів, а також для визначення кількості металів, фенолів та інших домішок в ґрунті. Використовуючи пробовідбірник для відбору проб ґрунту лабораторія гарантує клієнту точність результатів, яка важлива для розвитку родючості та уникненню погіршення властивостей ґрунту.

Пробовідбірники бувають двох видів:

  • ручний пробовідбірник ціна якого варіюється на ринку;
  • автоматичний бур для відбору проб ґрунту.

Пробовідбірник алюмінієвий багаторівневий з ручками складається з трьох частин: наконечник, держак та подовжуючий багнет. Останній використовується тільки за необхідності. Конструкція наконечників така, що вони створюють мінімальні порушення структури зразка під час проникнення в ґрунт і витягування з нього бура, що також забезпечує мінімум фізичних зусиль. Виділяють наконечники для глин та вологих ґрунтів, для піску, для змішаних ґрунтів, для проб гравію, а також наконечник для видалення каміння.

Пробовідбірник ппмк-1 передбачений для відбору проб рослинної олії, для контролю за його якістю при виробництві, прийманні, зберігання та видачі. Бажаєте замовити пробовідбірник ппмк-1 – заповніть заявку на сайті або зателефонуйте за номерами вказаними на сайті.

Як відбувається сам аналіз після відбору проб?

Доставлені в лабораторію проби після відбору буром проходять підготовку до аналізу. Грунт рівномірно розкладають на папері та подрібнюють, якщо в цьому є необхідність. Якщо в зразках зустрічаються камінчики, сміття або комахи їх видаляють. Потім проби ґрунту перетирають в ступці та просіюють через сито з осередками діаметром 1 мм. Сита лабораторні також доступні до замовлення на нашому сайті. У деяких випадках проби ґрунту консервують за допомогою формаліну або соляної кислоти, якщо передбачається, що термін між відбором зразків і початком їх аналізу може зайняти до 30 днів.

Отримайте безкоштовну консультацію