Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Вологомір зерна для збору урожаю

Фото вологоміра в процесі використання

Зібрати урожай це насправді половина роботи. Важливо зберегти його правильно, щоб отримати гарний фінансовий результат. Аграрії приділяють велику увагу лабораторному обладнанню, яке допоможе їм якісно та з мінімальними втратами зберегти зібрані вчасно зернові та бобові культури. В попередній статті, ми з Вами розглядали, які є види вологомірів та в яких сферах сільського господарства вони використовуються. Сьогодні, пропонуємо розібрати тему використання вологомірів в процесі збору та збереження урожаю. Купити вологомір зерна можна на нашому сайті, все обладнання є якісним та відповідає стандартам якості.

Прилад для визначення вологості зерна – вологомір зерна – це необхідне лабораторне оснащення з яким Ви зможете не тільки визначати, але і контролювати рівень вологості зернових культур. Вологомір зерна – обов’язковий атрибут для роботи в сільськогосподарській сфері, на фермі та елеваторах, який потрібен не тільки під час збирання, а і в процесі сортування та зберігання зерна. При підвищених показниках вологості пшениця швидко пліснявіє і робиться непридатною, тому своєчасний огляд і аналіз стану культури допомагає уникнути втрати усього урожаю.

Як вибрати вологомір зерна?

Україна – це аграрна держава, в якій вирощується велика кількість зернових культур, які потрібні не тільки нашій країні. Експорт зерна – це також провідна галузь, яка допомагає нашій економіці рухатися вперед. На родючих землях України вирощується гарний врожай, який після збору потрібно зберегти правильно, адже не відразу зерно продається. Фермери та аграрії після збору врожаю мають забезпечити належні умови зберігання та перероблення зерна. Саме тому, зерновий вологомір займає провідну позицію серед обладнання, яке потрібне кожній агрофірмі та елеватору. Виходячи з показників після дослідження на вологомірі слідує подальше перероблювання зерна. Зерновий вологомір дозволяє визначити відсоток вологості в таких культур як: пшениця, кукурудза, ячмінь, овес, гречка, рис та інші. Крім виконання головної функції вологомір зерна здатний вивести середній результат вимірювань і виводити поправки з температури автоматично. Головною перевагою даного приладу є те, що він використовується для проведення швидкого аналізу, як на полі, так і в лабораторії. Сам зерновий вологомір являє собою невеликий електронний прилад з дисплеєм, на якому відображаються дані вимірювання, тобто він не буде займати багато місця. Ці показники вимірюються у відсотках. Зерновий вологомір також характеризується універсальністю. Сучасні прилади для вимірювання вологості, такі як, вологомір hi litte або вологомір wile-55, купити які Ви можете на нашому сайті, обладнані мікропроцесорами, за допомогою яких можлива автоматична поправка в разі зміни температури. Це дуже важливо, оскільки вологість і температурні показники залежать один від одного. Також у нас, Ви можете купити вологомір рм-450, який підходить для вимірювання вологості в зернові, насінні та дрібних об’єктах.

Ефективним для польових умов визначення вологості є вологомір he litte. При здійсненні виміру, автоматично враховується температурна різниця між сировиною і довкіллям. Даний зерновий вологомір має великий перелік аналізованих зернових культур. В ньому передбачена можливість введення калібрування вручну.  Пам’ятайте, що незалежно від конкретної моделі вибраного вологоміра, кожен варіант потребує правильного застосування і подальшого обслуговування.

Замовити вологомір зерна за доступною ціною і зі швидкою доставкою по всій Україні можна на нашому сайті

Отримайте безкоштовну консультацію