Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Прилад для визначення числа падіння – необхідність для зернової лабораторії

Фото приладу для вимірювання числа підіння ПЧП-2KL
Головною характеристикою зерна пшениці для виробництва борошна, з якого будуть виготовляти тісто чи напівфабрикати є водопоглинальна здатність. І саме тому в лабораторії має бути таке обладнання для зернових лабораторій як пристрій для визначення числа падіння. Даний прилад пчп 2kl визначає активність амілолітичних ферментів, тобто альфа-амілази та допомагає визначити найголовніший показник – число падіння та гарантує контроль якості борошна. При правильному визначенні цього показника можна вплинути на ряд факторів:
 • виділити клас пшениці та інших зернових культур
 • визначити частку пророслого зерна при зберіганні
 • визначити оптимальні строки збирання урожаю (тобто визначити саме той час, коли не буде зарано чи запізно)
 • контролювати якість отриманого борошна, яке надалі буде використовуватися для випікання хлібобулочних виробів
Пристрій для визначення числа падіння реалізує метод Хагберга-Пертена. Даний аналіз можна сміливо назвати прискореним. Але варто врахувати, що аналіз на пчп 2kl є повним аналогом тривалого хімічного аналізу. Лабораторні прилади серії ПЧП використовуються при вимірюванні зерна пшениці та озимого жита. Отже, купити пчп – це значно скоротити час проведення аналізу, а, отже, і можливість провести більшу кількість аналізів та отримати в результаті більший фінансовий дохід. На нашому сайті Ви зможете знайти обладнання для зернових лабораторій, зокрема пчп від виробника. Ми гарантуємо якість та швидку доставку, бонусом є також сервісне обслуговування та клієнтоорієнтованість персоналу.

Технічні характеристики ПЧП-2KL

Прилад для визначення числа падіння (falling number) ПЧП-2KL з охолодженням не вимагає підключення до водопроводу.  Має аналоги: ПЧП-7, ПЧП-99, ПЧП-99-2к  та відповідає державному стандарту – ГОСТ 30498-97. Пристрій пчп-2kl виготовлений з нержавіючої сталі та має необхідні сертифікати. До складу приладу для вимірювання числа падіння входять:
 • шток-плунжер – 2 шт.
 • віскозиметричні пробірки – 2 шт.
 • пробірки гумові – 2 шт.
 • мірний циліндр – 1 шт.
 • скляна воронка – 1 шт.
 • штатив для пробірок – 1 шт.
 • йоршик для миття пробірок – 1 шт.
Прилад пчп 2 kl може працювати 8 годин без перерви та має швидкий час перемішування проби – лише 55 секунд. Час з моменту занурення пробірки у водяну баню і натискання кнопки ПУСК до початку перемішування проби становить 5 секунд. Гарантія на прилад 12 місяців з дати покупки. Ми рекомендуємо Вам звернути увагу на прилад пчп 2kl на нашому сайті та вже готові відповісти на Ваші запитання. Для уточнення інформації телефонуйте за номером вказаним на сторінці контакти.

Отримайте безкоштовну консультацію