Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Чи потрібен вологомір зерна для сільськогосподарського підприємства?

Фото вологоміра зерна

Якщо у Вас підприємство, яке напряму пов’язане з сільськогосподарськими зерновими культурами, то мати в наявності вологомір зерна – це не просто правильне рішення, це необхідність для якісної та продуктивної роботи. І якщо у Вас виникає питання: де купити вологомір зерна, то ФОП Ключкін А.І. уже має відповідь на це питання – у нас, адже ми є виробником лабораторного оснащення, яке допоможе вийти Вам на новий рівень досліджень. В нашій статті, ми розберемось, яким галузям потрібен вологомір зерна, як правильно обрати, та порівняємо види вологомірів.

Ступінь вологості зерна є одним із найважливіших показників його якості. Даний показник визначає цінність самого зерна та його вартість. Експрес-аналіз на рівень вологості виконують при зборі зернових, тому для того, щоб виконати швидкий аналіз вологості та визначити її відсоток і використовують прилад для визначення вологості – вологомір зерна.  Вологомір зерна створений для швидкого, якісного та точного визначення вологості насіння, зерна та зернових культур, бобових культур, а також продуктів їх перероблення, муки та січки. Головною перевагою та ознакою вологоміра є те, що він використовується не тільки в зернових лабораторіях чи на зернових підприємствах, вологомір також використовують і у тваринництві. Адже для того, щоб виростити тварин,  з яких потім отримують якісне м’ясо, потрібно чітко відстежувати якість корму, яким їх годують. Вологомір зерна у тваринництві використовується для контролю умов зберігання зерна та комбікорму і перевірки їх фізичних характеристик.

Види вологомірів

Вологомір зерна – це спеціальний переносний електронний прилад, який стане незамінним помічником для Вас. Головною перевагою вологоміра є простота та зручність в використання. Для прикладу, давайте сьогодні порівняємо три види вологомірів і детально розкажемо про кожен.

Вологомір рм-450 – створений японською компанією, яка уже багато років розробляє прилади для фермерських господарств та лабораторій. Для точності визначення показників в зерновий вологомір вбудовані ваги для зважування проби та терморезистор для визначення температури. Для того, щоб отримати точні результати та показники вологомір рм-450 потрібно використовувати правильно та обережно, розміщувати прилад потрібно строго горизонтально. Якщо вологомір зерна буде використовуватися в полі, то важливо проводити не раніше ніж за дві години прибуття на місце, адже вологомір має звикнути до температури навколишнього середовища. Купити вологомір рм-450 рекомендуємо на нашому сайті, на сторінці товару Ви можете детально ознайомитися з технічними характеристиками товару.

Вологомір hi-litte  з розмолом проби також доступний до замовлення на нашому сайті. Даний зерновий вологомір відрізняється високою точністю, швидкістю вимірювання, гнучкістю налаштувань, простотою в експлуатації та рекомендований до використання в агропромисловому секторі для виробників і зернотрейдерів. Вологомір зерна має оригінальний дизайн та німецьку якість, а отже гарантія точності результатів, навіть, не обговорюється. Хочете замовити вологомір? Пишіть нам чи дзвоніть за номером вказаним на сайті, ми вже готові Вам допомогти.

Вологомір wille-55 призначений для точного вимірювання вологості широкого переліку зернових і олійних культур, на всіх етапах: в польових умовах, при перевезенні автомобільним транспортом, на відкритому току або в зерносховищі. Зерновий вологомір працює на основі діелькометричного методу вимірювання. Через зразок проходить високочастотний змінний струм, далі вимірювач перетворює отримане значення у відсоток вологості та відображається в таблиці, яка попередньо вбудована в пристрій. Для детального ознайомлення з технічними характеристиками вологоміра перейдіть за посиланням.

Шановні клієнти, нагадуємо, що замовити вологомір зерна на нашому сайті – це отримати широкий спектр якісних послуг та товарів. Чекаємо на Ваш дзвінок.

Отримайте безкоштовну консультацію