Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Як забезпечити якісне обладнання для зернових лабораторій?

Фото зерна
Зерно та зернові культури можуть бути використані для різних цілей в харчовій промисловості та саме тому важливу роль відіграє суворий та якісний контроль якості. Саме в цій ситуації не обійтися без обладнання для зернових лабораторій, яке буде показувати точні результати. Обладнання для зернових лабораторій використовується для визначення якісних характеристик:
  • смаку
  • кольору
  • запаху
  • вмісту вологи
  • температурних показників
  • засміченості та ураженні комахами
Принципи, за якими аналізують стан зерна – стандартизовані. Є загальні вимоги, що визначають якість на різних етапах: закупівля, зберігання, перероблення. І цим вимогам повинна відповідати кожна партія. Документ – сертифікат якості – може оцінювати окрему партію сировини або продукцію, що випускається серійно. Тому купити лабораторне обладнання належної якості – це зробити крок вперед до правильних та точних результатів. Рекомендуємо звертати увагу на перевірених постачальників та виробників обладнання для зернових лабораторій. На сторінці нашого сайту Ви зможете знайти саме те обладнання, якого потребуєте.

Розсів лабораторний рлу

Давайте в даній статті розглянемо характеристики РЛУ-3 та визначимо для чого його використовують. Розсів рлу-3к використовують в лабораторіях зернових, хлібоприймальних та переробних підприємств для визначення зараженості зерна комахами та шкідниками, визначення забрудненості, визначення якості та крупності зерна, визначення крупності помелу комбікорму. Розсів рлу 3 може бути використаним і в інших галузях та на підприємствах, що використовують просіювання з круговим поступальним рухом в одній площині. Розсів лабораторний рлу не належить до засобів вимірювання і не підлягає метрологічній повірці.

Принцип роботи на приладі РЛУ-3

Для початку, потрібно встановити рлу на лабораторному столі та увімкнути розсів рлу від виробника до мережі та заземлити.Далі необхідно встановити на платформу потрібні для просіювання пакети ЗВТ типу СЛ діаметром 200 або 300 мм. У кожному пакеті встановлюється: 1) денце, 2) не більше 5 сит, 3) кришка. У верхнє сито пакета поміщається досліджувана проба продукту, після чого сито закривається кришкою. На кришку верхнього сита потрібно покласти упор і встановити затискач. Після зупинки розсіву рлу 3к зняти затискач, упор та пакет (пакети) сит разом із кришкою та дном. Сита лабораторні можна замовити на сторінці нашого сайту.
Ціна на лабораторний розсів на нашому сайті є оптимальною на ринку, що дозволить Вам купити лабораторне обладнання, а безпосередньо купити розсів рлу та сита до нього у надійного виробника та постачальника.

Отримайте безкоштовну консультацію