Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Сушка для лабораторного посуду. Необхідність використання на підприємстві

Фото лабораторного посуду | ФОП Ключкін А.І."
Догляд за лабораторним посудом — це основа його довготривалого служіння. Якщо у Вас виникло питання “навіщо сушка для лабораторного посуду?”, то в такому разі, ми допоможемо Вам розібратися. Додатково, в даній статті, порівняємо види сушок та надамо технічні характеристики для кожної. Для початку важливо розуміти, що ціна на сушки для лабораторного посуду може варіюватися, але є і гарна новина, ми — ФОП Ключкін А.І. – є виробником та постачальником лабораторного оснащення, а отже, і наші ціни Вас приємно вразять.

Які бувають сушки для лабораторного посуду?

Спочатку розглянемо, що таке сушка для лабораторного посуду. Сушильна шафа призначена для процесів сушіння та стерилізації лабораторного посуду. Методи сушіння лабораторного посуду:
  • холодна сушка без нагрівання — в такому випадку посуд ополіскують спиртом, для швидкого просушування;
  • гаряча сушка при нагріванні — використовують повітря або сушильну шафу.
Більш розповсюдженим та надійним способом висушування вважається другий тип, тобто з використанням сушильної шафи або сушки. Розглянемо види сушок, та порівняємо, яка різниця між сушками для лабораторного посуду ПК-8 та ПК-9.

Сушка для лабораторного посуду ПК-8

Дане обладнання призначене для швидкого та якісного просушування лабораторного посуду за допомогою потоку теплого повітря. ПК-8 має металевий корпус, який об’єднаний з повітроводом та 13 трубок, основне завдання яких підвести тепле повітря та розмістити посуд. Повітря забирається низом через повітряний фільтр. Переваги сушки для лабораторного посуду ПК-8 – це оптимальний розмір та відносно невелика вага, 7 кг 300 грамів. Номінальна частота 50 Гц, а температура вихідного повітря °С – 65±5.

Сушка для лабораторного посуду ПК-9

Сушка також призначена для просушування лабораторного посуду потоком теплого повітря. В металевому корпусі розташовується вентилятор та нагрівач, що є відмінним від ПК-8. А забір повітря здійснюється таким самим способом, знизу через повітряний фільтр. Перевага сушки для лабораторного посуду ПК-9 — це вага в 5 кілограмів, тобто ПК-9 є значно легшою ніж ПК-8. Номінальна частота 50 Гц, а температура вихідного повітря °С – 65±10. Сушка має 27 трубок для підведення теплого повітря та розміщення посуду, тобто Ви зможете просушити посуд швидше.

Замовити сушку для лабораторного посуду

Якщо у Вас виникають питання де ж замовити сушку для лабораторного посуду, то ми порекомендуємо Вам виробника, який працює на ринку України та світу уже багато років. І так, це ми — ФОП Ключкін А.І. Ціни на наші товари є оптимальними на ринку, а ще ми додатково надаємо цілий спектр послуг, в тому числі у нас доступна діагностика сушок для лабораторного посуду. Для замовлення телефонуйте за номером вказаним на сторінці контакти або заповніть форму.

Отримайте безкоштовну консультацію