Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Що таке лабораторний посуд мірний? Його призначення

Фото мірного посуду

Лабораторні дослідження — це завжди кропітка та точна робота, яка потребує якісного обладнання та лабораторного посуду. Отже, розгляньмо, що таке лабораторний посуд мірний та для чого він потрібен? Які функції виконує дане лабораторне начинання?

Почнемо з початку. Лабораторний посуд — це робочі місткості, які потрібні для виконання досліду в будь-якій лабораторії. Тобто спеціальний посуд є основою для внутрішніх лабораторних робочих процесів. Ви не зможете провести жодного досліду без мензурок, пробірок та мірних циліндрів. Нагадуємо також, що лабораторний мірний посуд купити рекомендуємо у перевіреного виробника, а отже, якщо Ви на нашому сайті, то Ви зробили правильний вибір. За призначенням лабораторний посуд поділяють на мірний, немірний та спеціального призначення.

Види лабораторного мірного посуду

Існує велика кількість видів мірного посуду, який буде використовуватися в тій чи іншій дослідницькій діяльності. Розгляньмо деякі з них ближче.

Мірний посуд для рідин зазвичай і використовується для точного вимірювання певного об’єму необхідної рідини, яку потрібно дослідити або з якою потрібно провести аналіз. До переліку даного виду лабораторного посуду мірного входять пробірки, об’ємні піпетки, мірні колби, мензурки та мірні циліндри. Зазначаємо, що мірні циліндри не призначені для точного вимірювання об’ємів. У них готують розчини приблизної концентрації.

Мірні металеві циліндри виготовляються з доступного заліза. Широке застосування даний лабораторний посуд мірний має в будівельній галузі. Для чого призначені металеві мірні циліндри? Відповідь проста. Металеві мірні циліндри призначені для визначення обсягу насипної ваги піску, щебеню або гравію. Циліндрі мірні металеві виготовляються згідно з державними стандартами та є пригідними до експлуатації. Гарантія від виробника, ще одна важлива умова, на яку варто звернути увагу при покупці мірних циліндрів. Гарантія від ФОП Ключкін А.І. – це безвідмовна робота виробу протягом 12 місяців з дати покупки та доставки. Отже, замовити мірні циліндри у нас — це великий вклад в майбутнє Вашої лабораторії, адже ціна на металеві мірні циліндри є середньою на ринку, що допоможе Вам залишитися задоволеним не тільки якістю нашого товару.

Мірні циліндри від виробника

Як Вам уже відомо, наша компанія на ринку славиться якістю, швидкістю та клієнтоорієнтованістю. Мірні циліндри від виробника — це завжди надійність та впевненість. Тому, якщо у Вас виникли питання з приводу того, яка місткість мірних циліндрів та як ними правильно користуватися, Ви можете зателефонувати за номерами вказаними на сторінці контакти або заповнити форму на сайті.

Отримайте безкоштовну консультацію