Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Млин зерновий лабораторний – необхідність для точного аналізу

Фото млина ЛЗМК | ФОП Ключкін А.І."
Млин зерновий лабораторний лзмк-1 широко використовується для подрібнення лабораторних проб зерна та зернових культур для визначення якості. Основне призначення для такого обладнання як, млин лабораторний зерновий — це розмелювання проби для визначення якості зерна, а також при визначенні вологості, олійності та інших показників, при визначенні яких потрібно розмелювання продукту без втрати вологи. Млин ЛЗМ використовується в:
  • лабораторіях хлібоприймальних та зернопереробних підприємств;
  • сільськогосподарській діяльності;
  • організаціях, які займаються визначення якості зерна.

Плюси та мінуси ЛЗМК млина

Абсолютно кожний товар, прилад чи апарат має свої переваги та недоліки. Млин зерновий лабораторний – необхідність для точного аналізу та має ряд плюсів. Одним з них є якісний помел проби, адже швидкість обертання валу при холостому ході, не менше 23000 об/хв. Розмельна камера виготовлена з високотехнологічного полістирольного пластика, що гарантує зменшення тертя і нагрів проби. Завдяки тому, що матеріал має високі теплообмінні властивості — проба не нагрівається, не висушується і відповідно не втрачає свою вагу та властивості. А це важливо для визначення точної якості. Млин лабораторний зерновий ЛЗМ 1м має ніж, який виготовлений з інструментальної сталі, унікальна термічна обробка якої не робить ніж крихким і на відміну від аналогів ніж не ламається. Також варто зазначити, що лабораторний зерновий млин широко застосовується для подрібнення олійних культур.

Як відбувається процес перемелювання?

До складу млину входить колекторний електродвигун, який змонтований в пластмасовому корпусі. На верхній частині закріплений стакан, що закривається кришкою, утворюючи камеру подрібнення, куди засипається продукт для розмелювання. Включається млин зерновий ЛЗМ 1м вмикачем клавішного типу, під’єднаним до електромережі за допомогою мережного шнура з вилкою. ЛЗМ 1 млин подрібнює зерно завдяки високошвидкісному обертанню сталевого ножа. Пробу зерна, що підлягає подрібненню, необхідно засипати в склянку млина, закрити кришкою та увімкнути його на 30-50 секунд. Після закінчення заданого часу вимкнути млин.Ступінь подрібнення продукту регулюється тривалістю роботи млина. Купити ЛЗМК 1 ми радимо у надійного виробника. ФОП Ключкін А.І. надає послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування, а також, в разі потреби, виконує ремонт.

Отримайте безкоштовну консультацію