Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Огляд лабораторного оснащення — сита лабораторні

Фото набору сит лабораторних | ФОП Ключкін А.І."

Сита лабораторні – це інвентар, який використовується в різних галузях промисловості для просіву речовин сипкого і порошкоподібного вигляду, які надалі будуть використані для проведення лабораторного аналізу чи дослідження. Набір лабораторних сит активно застосовують у наукових та дослідницьких цілях. Сита металеві лабораторні можна використовувати як для аналізу вручну, так і для ситового аналізатора. Для розділення проб на класи використовують сита для розсіву (набір сит з визначеними розмірами отворів). В залежності від потрібної точності аналізу та вологості матеріалу ситовий аналіз виконується сухим або мокрим способом. Розсів матеріалу за допомогою сита для розсіву триває від 10 до 30 хв. Розсів вважається закінченим, якщо при контрольному просіванні протягом 1 хвилини маса матеріалу, що пройшов крізь сито, не буде перевищувати 1 % маси матеріалу, який залишився на ситі.

Види сит для проведення аналізу та їх призначення

Огляд лабораторного обладнання — сита лабораторні — це важливий етап при виборі оснащення, ціль якого служити довго. В залежності від типу досліду розрізняють велику кількість видів сит лабораторних, які можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Для проведення ситового поділу сипучих матеріалів на фракції застосовують штамповані та плетені сита металоткані купити які можна на сайті ФОП Ключкін А.І. Продуктивність просівання залежить від числа отворів на одиницю площі сита.

Поліамідні сита використовуються для просіювання сипких матеріалів при визначенні гранулометричного складу. Сита з поліамідною сіткою можна використовувати для аналізу вручну або на аналізаторі.

Комплект сит ксі — це лабораторні сита для піску, які застосовуються для визначення зерна та крупності піску, вмісту глини та пилу, насипної щільності та порожнечі, а також мінерального складу сипучого матеріалу. Сита ксі мають нержавіюче металоткане полотно та дерев’яний піддон. Дане металоткане сито має велику перевагу — це тривалість експлуатації. Тому купити сита лабораторні з металотканого полотна буде вигідно та економно.

Купити лабораторні сита можна набором. Набір лабораторних сит ціна якого буде приємною для клієнта представлений на сайті виробника лабораторного оснащення ФОП Ключкін А.І. Для уточнення деталей замовлення та наявності товару Ви можете звернутися за номерами вказаними на сайті.

Отримайте безкоштовну консультацію