Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Використання сушильних шаф в лабораторіях

фото сушильної шафи | ФОП Ключкін А.І."
Лабораторна сушильна шафа — це обладнання, без якого не проходить лабораторний дослід. Тобто, потреба лабораторії в даному обладнанні досить велика та пристрій має великий попит. Якісна сушильна шафа, має забезпечувати або природну, або примусову конвекцію і є передумовою високої якості та безпеки роботи. Шафа для сушки лабораторна призначена для сушіння матеріалів в повітряному середовищі, діапазон роботи яких коливається від 50 до 300 °С. Таке лабораторне обладнання як, шафа сушильна лабораторна, потрібне для сушки посуду, сушки різних хімічних речовин та матеріалів, а також вимірювання густини речовини пікнометричним методом. Для висушування матеріалу, до складу якого входить розчинник, необхідне устаткування, яке захистить лаборанта від шкідливих випарів. Варто зазначити, що ми — ФОП Ключкін А.І. – це виробник шафи сушильної СЕШ 3м, але про даний апарат ми поговоримо далі в нашій статті. На ринку лабораторного обладнання сушильна шафа сеш 3м ціна якої може відрізнятися — це необхідне обладнання для будь-якої лабораторії чи дослідницького пункту, тому радимо замовляти у надійного виробника.

Сушильна шафа сеш 3м — гарантія точності та якості

Використання сушильних шаф в лабораторіях — це крок до безпечної та якісної роботи, адже в лабораторіях очікують отримання точних результатів дослідження. Шафа сушильна сеш 3м використовується для сушіння зерна та зернопродуктів. Принцип дії СЕШ-ЗМК заснований на рівномірному висушуванні проби за допомогою повітряного потоку, (повітряно-тепловий метод), створюваного відцентровим вентилятором і нагрівальними елементами, і столу, що обертається, з пробами. Великою перевагою даної моделі – сеш шафа сушильна – є наявність електронного регулятора температури, що дозволяє зробити роботу безпечною, адже не потрібно використовувати ртутні термометри.

Технічні характеристики до моделі шафа сушильна сеш 3м

Виробництво сушильної шафи сеш 3м передбачає кропіткий підхід, тобто обладнання має відповідати технічним характеристикам, які будуть задовольняти потреби лабораторій. Технічні характеристики:
  • два температурних режими — 105 і 130 градусів;
  • тривалість розігріву шафи — 15 хвилин;
  • маса 20 кг;
  • габаритні розміри, які має сушильна шафа сеш — 495*360 мм;
  • габаритні розміри охолоджувача — 230*360 мм;
Для уточнення більш детальної інформації з приводу замовлення, покупки та доставки, а також яка ціна шафа сушильна сеш 3м, буде оптимальною для Вас, ми рекомендуємо заповнити форму на сайті, або зателефонувати за номерами вказаними на сторінці контакти.

Отримайте безкоштовну консультацію