Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Обладнання метеостанції. Як обрати?

Фото метеостанції | ФОП Ключкін А.І."

Метеостанція — це комплекс обладнання, яке використовується для проведення метеорологічних спостережень. Обладнання для метеостанцій визначає наступні параметри:

  • барометричний тиск;
  • визначення точки роси;
  • вологість повітря;
  • температуру повітря
  • вимірювання кількості опадів;
  • швидкість і напрямок вітру;
  • індекс тепла.

Сучасні моделі обладнання метеостанції оснащені додатковими функціями: відображення інформації про щогодинну, щомісячну та річну кількість опадів, температуру, вологість, швидкість вітру, визначення показників ультрафіолетового випромінювання та інше.

Вибір обладнання для метеостанцій

Обладнання для метеостанцій. Як обрати? При виборі обладнання метеостанцій важливо враховувати такі ключові фактори як параметри погоди, які будуть перевірятися та бюджет. Ціна обладнання для метеостанцій на ринку різниться. Тому ми пропонуємо Вам звертати увагу тільки на перевірених виробників та продавців. Обладнання для метеостанції купити можна на нашому сайті, адже ФОП Ключкін А.І. пропонує комплект лабораторного обладнання метеостанція з яким буде давати точні результати. Зокрема ми пропонуємо увазі наших клієнтів опадомір Третякова, про який і піде далі мова в нашій статті.

Опадомір Третьякова О-1 — це основний прилад вимірювання атмосферних опадів, що застосовується на гідрометеорологічних станціях для вимірювання кількості рідких і твердих опадів круглий рік. Осадкомір Третьякова складається з приймальної посудини, планкового захисту та тагану. Головна деталь опадоміра – осадкомірне відро. З зовнішнього боку відра є носик для зливу накопичених опадів. Виробник забезпечив приймальну посудину вирвою з маленьким отвором у центрі для зменшення випаровування опадів у спекотну погоду. Виміри зазвичай проводяться два рази на добу: о 7 ранку та через 12 годин, о 19.00 (воду переливають з відра у вимірювальну склянку). З твердими опадами проводять аналогічні маніпуляції, після того, як вони розтануть. Кількість опадів вимірюється товщиною шару води, що випала в мм. Замовити опадомір Третякова можна на сайті виробника обладнання для метеостанцій Полтава та вся Україна. ФОП Ключкін А.І. пропонує Вам купити опадомір Третякова та автоматично отримати гарантію та постгарантійне обслуговування. Для уточнення більш детальної інформації Ви можете звернутися за номерами вказаними на сайті компанії або залишити заявку на зворотний зв’язок.

Отримайте безкоштовну консультацію