Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Лабораторне оснащення. Види лабораторного обладнання

Фото лабораторного вологоміра | ФОП Ключкін А.І."

Лабораторія – це організація або її структурний підрозділ, що виконує експериментальні, діагностичні або виробничі роботи з патогенними біологічними агентами. Всі сфери життя розвиваються стрімко щодня. Медицина, наука та, навіть, будівництво мають потребу в лабораторному обладнанні. Тому замовити лабораторне оснащення — це зробити крок до точності показників в будь-якій сфері промисловості.

Виділяють такі види лабораторного оснащення:

загальне — до нього відносять фільтри та дистилятори, стерилізатори, подрібнювачі, міксери, реактори, ваги, центрифуги. Дане обладнання сепарує, перемішує, подрібнює, переводить в інший агрегатний стан або змінює температуру зразка для подальшого аналізу;

спеціальне – до нього відносять прилади з підвищеною точністю і високими вимогами до умов зберігання та експлуатації, призначені для проведення вузькопрофільних досліджень;

вимірювальні прилади — до яких відносять аналітичні ваги, полятизатори, інфрачервоні спектрометри та інші прилади, які призначені для визначення фізичних характеристик зразків та матеріалів;

аналітичне — це лабораторне обладнання, яке допомагає визначити якісну або кількісну характеристику параметрів матеріалів. Для отримання даної інформації застосовують фотометр, тіратори та інші види аналізаторів.

Дослідне – це лабораторне оснащення, що використовується для перевірки експлуатаційних характеристик матеріалу або виробу. Сюди відносять предмети лабораторного обладнання: вологомір Hi-Litte, вологомір WILE – 55, совочки та шпателі, кришки для вологомірів, підковоподібний магніт та інші. Лабораторне оснащення, ціна якого буде середньою на ринку можна купити на сайті нашої компанії.

Вимоги до лабораторного оснащення

Створення власних екологічних лабораторій для підприємств різних галузей промисловості для контролю за тими чи іншими показниками призвело до створення переліку вимог, яких потрібно дотримуватися при виробництві та в процесі, під час якого відбувається продаж лабораторного оснащення. Лабораторія повинна бути забезпечена водопроводом, каналізацією, електрикою, засобами зв’язку, вентиляцією, опаленням, газифікована. Лабораторія повинна мати обладнання та засоби вимірювальної техніки – (ЗВТ), що необхідні для проведення досліджень. Лабораторні меблі повинні бути з пластиковим покриттям або пофарбовані олійною фарбою світлих тонів.

Основні вимоги до лабораторного обладнання:

  • надійність;
  • простота експлуатації;
  • короткотривалість процесу аналізу;
  • вірогідність отриманих результатів.

Купити лабораторне обладнання ми пропонуємо Вам у ФОП Ключкін А.І. Адже наша компанія — займається виробництвом якісного обладнання та надає гарантію якості на всі вироби.

Отримайте безкоштовну консультацію