Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Лабораторні дослідження в будівництві

Фото піска для аналізу | ФОП Ключкін А.І.
В Україні та в усьому світі будівництво займає важливе місце на промисловому ринку. Сам процес будівництва нелегкий та часозатратний, але важливо також і підготуватися до нього, тобто зробити аналізи ґрунту для розуміння, чи добре буде триматися фундамент. Обладнання для будівельної галузі створене для полегшення проведення підготовки до будівництва та має ряд переваг. ФОП Ключкін А.І. виробник обладнання для будівництва пропонує Вам купити прилади, які виготовлені згідно з державними стандартами якості та задовольняють потреби в повному обсязі. Ціна обладнання для будівельної галузі вас приємно вразить, адже у нас вона є середньою на ринку.

Сосуд для відмулювання піску КП

Вміст пилуватих та глинистих частинок визначають методом відмулювання (промиванням проби) за зміною маси проби піску після відмулювання частинок, розмір яких менше ніж 0,05 мм. Ці частинки є шкідливими домішками, оскільки їх наявність на поверхні зерен піску знижує міцність його зчеплення з цементним каменем. Сумарний вміст вказаних домішок у піску, який визначається з урахуванням маси проби піску до та після відмулювання, у випадку його використання для приготування бетонів не повинен перевищувати 3% за масою. Для проведення дослідження використовують сосуд для відмулювання піску КП, купити який можна на нашому сайті.

Як проводиться аналіз?

Першим етапом дослідження є просіювання проби піску через сито (отвори сита мають бути діаметром не менше 5 мм). Далі, після просіювання пісок засипають у циліндричне відро та заливають водою так, щоб висота шару води над піском була приблизно 200 мм. Залитий водою пісок витримують протягом 2 год, при цьому перемішують його кілька разів і ретельно відмивають від глинистих часток, що налипали на зерна. Після цього вміст відра знову енергійно перемішують і залишають у спокої на 2 хв. Через 2 хв зливають сифоном отриману при промивці суспензію, залишаючи над піском шар її висотою не менше ЗО мм. Потім пісок знову заливають водою до вказаного вище рівня. Промивання піску в зазначеній послідовності повторюють до тих пір, поки вода після промивки не стане прозорою. Після відмулювання промитий пісок висушують до постійної маси.При випробуванні природних пісків, зерна яких щільно зцементовані глиною, пробу витримують у воді не менше 1 доби. Для того, щоб Ви могли виконати точне дослідження, ми рекомендуємо купити лабораторне обладнання для будівельної галузі у перевіреного виробника — ФОП Ключкін А.І. Ми пропонуємо якісне обладнання, яке допоможе досягти точних результатів. Співпраця з нами — це довготривалі відносини, в яких ви отримуєте ряд додаткових послуг: ремонт, технічне обслуговування, кваліфіковану консультацію та багато іншого.

Отримайте безкоштовну консультацію