Обладнання для лабораторій

Ми пропонуємо найкраще обладнання. Новітні технології - це невід'ємна частина лабораторних приладів вироблених нашою компанією.

Детальніше
Зображення - лабораторне обладнання

Для чого потрібен дільник проб зерна жолобковий?

Фото дільника проб зерна | ФОП Ключкін А.І."
Дільник проб зерна ДП 0,4 — це механічний пристрій, який призначений для поділу проб сипучих матеріалів на дві рівні частини. Яке призначення дільника проб зерна та чому він має попит серед лабораторій? У роботі із зерном необхідністю є розподіл проб на дві рівні за обсягом та складом порції. Далі ці порції можуть бути розділені додатково на рівні та однакові за складом проби. З цими частинами роблять або однорідні аналізи для усереднення результату, або залишають деякі частини в якості зразка. Для правильної та об’єктивної оцінки та експертизи сортів зерна велике значення має стан сипучої культури. Зерно має бути здоровим, без ознак проростання. Розподільник жолобковий використовується за наступним принципом роботи: зерно насипається в приймальний бункер, який далі перевертається і поступово відбувається висипання проби в жолобки. По жолобках відбувається розподіл проби на дві рівні частини у два приймальні ящики.

Переваги, які має жолобковий дільник проб

Дільник зерна є простим приладом без рухливих частин. В той самий час, поділ порції зерна проводиться з гарантованою точністю. Для чого потрібен дільник проб зерна жолобковий? Відповідь проста – даний апарат є практично необхідною установкою в переліку стандартного лабораторного обладнання. Виготовляється дільник проб зерна дп-0,4 з нержавіючої сталі, що є великою перевагою, адже час експлуатації, коштом матеріалу триває довше, а часу на очищення витрачається менше. Конструкція запобігає розкиданню пилу із проб по приміщенню. Дільник зерна, виготовлений з даного матеріалу гарантує максимальну точність поділу. Дане лабораторне обладнання складається з корпусу (в ньому закріплений ділильний блок із жолобів певного перерізу), висувних пробозбірників (2 шт.) і совка для внесення проби в розділювач. Матеріал з однаковою швидкістю рухається жолобками та рівномірно розподіляється на дві частини. Надалі, розподіл кожної порції можна повторити. Три моделі дільників проб зерна мають відмінності. Вони відрізняються об’ємом ковшів, кількістю та шириною жолобків. Кожна модель дільника розрахована на максимальний діаметр зерна – 3 або 9 мм.

Купити дільник проб зерна від ФОП Ключкін А.І.

У нас Ви зможете купити дільник проб зерна наступних типів: Дільник зерна вартість якого є оптимальною, а якість та гарантія точності максимальними — представлений на нашому сайті. Для уточнення інформації рекомендуємо заповнити форму на сайті або зателефонувати за номерами вказаними на сторінці контакти.

Отримайте безкоштовну консультацію